אירועי ספורט מרכזיים
עוד באתר
רשימת ישראלים בחו"ל

לוח משחקים לפי מדינה
 
23/06/2018
טניס טורניר גארי וובר רוג'ר פדרר 12:30 קודלה חצי גמר
לצפיה >
כדורגל מונדיאל 2018 בלגיה 15:00 טוניס משודר בערוץ 11
לצפיה >
טניס טורניר אאגון דג'וקוביץ 16:30 שארדי חצי גמר
לצפיה >
כדורגל מונדיאל 2018 דרום קוריאה 18:00 מקסיקו משודר בערוץ 11
לצפיה >
כדורגל מונדיאל 2018 גרמניה 21:00 שבדיה ערוץ 12
24/06/2018
כדורגל מונדיאל 2018 אנגליה 15:00 פנמה ערוץ 11
כדורגל מונדיאל 2018 יפן 18:00 סנגל ערוץ 11
כדורגל מונדיאל 2018 פולין 21:00 קולומביה ערוץ 11
25/06/2018
כדורגל מונדיאל 2018 אורוגוואי 17:00 רוסיה ערוץ 5
כדורגל מונדיאל 2018 ערב הסעודית 17:00 מצרים ערוץ 11
כדורגל מונדיאל 2018 איראן 21:00 פורטוגל ערוץ 5
כדורגל מונדיאל 2018 ספרד 21:00 מרוקו ערוץ 11
26/06/2018
כדורגל מונדיאל 2018 אוסטרליה 17:00 פרו ערוץ 5
כדורגל מונדיאל 2018 דנמרק 17:00 צרפת ערוץ 11
כדורגל מונדיאל 2018 איסלנד 21:00 קרואטיה ערוץ 5
כדורגל מונדיאל 2018 ניגריה 21:00 ארגנטינה ערוץ 11
27/06/2018
כדורגל מונדיאל 2018 דרום קוריאה 17:00 גרמניה ערוץ 11
כדורגל מונדיאל 2018 מקסיקו 17:00 שבדיה ערוץ 5
כדורגל ידידות קורונה קיילצה 19:00 הפועל ב"ש ספורט 2
כדורגל מונדיאל 2018 סרביה 21:00 ברזיל ערוץ 11
כדורגל מונדיאל 2018 שוויץ 21:00 קוסטה ריקה ערוץ 5
28/06/2018
כדורגל USL טורונטו 02:00 סינסינטי דקל קינן
כדורגל מונדיאל 2018 יפן 17:00 פולין ערוץ 5
כדורגל מונדיאל 2018 סנגל 17:00 קולומביה ערוץ 11
כדורגל מונדיאל 2018 אנגליה 21:00 בלגיה ערוץ 11
כדורגל מונדיאל 2018 פנמה 21:00 טוניס ערוץ 5
29/06/2018
כדורסל מוק' א.העולם בכדורסל אנגליה 20:00 אסטוניה
כדורסל מוק' א.העולם בכדורסל ישראל 20:00 יוון
30/06/2018
כדורגל מונדיאל 2018 ראשונה ג 17:00 שניה ד שמינית גמר ערוץ 11
כדורגל מונדיאל 2018 ראשונה א 21:00 שניה ב שמינית גמר ערוץ 11
01/07/2018
כדורגל USL סינסינטי 02:30 אוטווה דקל קינן
כדורגל מונדיאל 2018 ראשונה ב 17:00 שניה א שמינית גמר ערוץ 11
כדורגל מונדיאל 2018 ראשונה ד 21:00 שניה ג שמינית גמר ערוץ 12
02/07/2018
כדורגל מונדיאל 2018 ראשונה ה 17:00 שניה ו שמינית גמר ערוץ 11
כדורסל מוק' א.העולם בכדורסל אנגליה 20:00 ישראל
כדורסל מוק' א.העולם בכדורסל אסטוניה 20:00 יוון
כדורגל מונדיאל 2018 ראשונה ז 21:00 שניה ח שמינית גמר ערוץ 11
03/07/2018
כדורגל מונדיאל 2018 ראשונה ו 17:00 שניה ה שמינית גמר ערוץ 11
כדורגל מונדיאל 2018 ראשונה ח 21:00 שניה ז שמינית גמר ערוץ 11
06/07/2018
כדורגל מונדיאל 2018 רבע גמר 1 17:00 רבע גמר ערוץ 11
כדורגל מונדיאל 2018 רבע גמר 2 21:00 רבע גמר ערוץ 11
07/07/2018
כדורסל א.אירופה U20 בנות דרג ב' ישראל U20 15:00 אנגליה U20
כדורגל מונדיאל 2018 רבע גמר 3 17:00 רבע גמר ערוץ 11
כדורגל מונדיאל 2018 רבע גמר 4 21:00 רבע גמר ערוץ 11
08/07/2018
כדורגל USL נאשוויל 03:30 סינסינטי דקל קינן
כדורגל גביע סיני ג'יאנגסו 14:00 גואנגז'ו ערן זהבי רבע גמר
כדורסל א.אירופה U20 בנות דרג ב' ישראל U20 15:00 ליטא U20
09/07/2018
כדורסל א.אירופה U20 בנות דרג ב' ישראל U20 17:15 יוון
10/07/2018
כדורגל ליגת האלופות טאלין 20:00 הפועל ב"ש סיבוב 1
כדורגל מונדיאל 2018 חצי גמר 1 21:00 חצי גמר ערוץ 11
11/07/2018
כדורסל א.אירופה U20 בנות דרג ב' רומניה U20 19:30 ישראל U20
כדורגל מונדיאל 2018 חצי גמר 2 21:00 חצי גמר ערוץ 11
12/07/2018
כדורסל א.אירופה U20 בנות דרג ב' ישראל U20 19:30 אוקראינה U20
כדורגל ליגה אירופית פרנצוארוש 20:00 מכבי ת"א סיבוב 1
כדורגל ליגה אירופית צ'יחורה 20:00 בית"ר ירושלים סיבוב 1
14/07/2018
כדורמים אליפות אירופה כדורמים נשים ישראל 16:30 איטליה
כדורגל מונדיאל 2018 מקום 3-4 17:00 מקום 3-4 ערוץ 11
כדורסל א. אירופה U20 דרג א גרמניה U20 21:15 ישראל U20
15/07/2018
כדורגל USL סינסינטי 02:30 טמפה ביי דקל קינן
כדורגל מונדיאל 2018 גמר 18:00 גמר ערוץ 11
כדורמים אליפות אירופה כדורמים נשים ישראל 18:00 הולנד
כדורסל א. אירופה U20 דרג א ישראל U20 19:00 רומניה U20
16/07/2018
כדורסל א. אירופה U20 דרג א ישראל U20 19:00 יוון U20
17/07/2018
כדורגל סינית ראשונה טיאנג'ין 14:35 גואנגז'ו ערן זהבי
כדורמים אליפות אירופה כדורמים נשים ישראל 19:30 צרפת
כדורגל ליגת האלופות הפועל ב"ש 20:00 טאלין סיבוב 1
19/07/2018
כדורגל USL סינסינטי 02:30 שארלוט דקל קינן
כדורמים אליפות אירופה כדורמים נשים ישראל 15:00 יוון
כדורגל ליגה אירופית בית"ר ירושלים 20:00 צ'יחורה סיבוב 1
כדורגל ליגה אירופית מכבי ת"א 20:00 פרנצוארוש סיבוב 1
21/07/2018
כדורמים אליפות אירופה כדורמים נשים ישראל 18:00 קרואטיה
22/07/2018
כדורגל USL סינסינטי 02:30 ניו יורק דקל קינן
כדורגל סינית ראשונה גואנגז'ו 14:35 ג'יאוזו ערן זהבי
כדורגל סופר קאפ בלגי קלאב ברוז' 21:00 סטאנדרד ליאז' ליאור רפאלוב
25/07/2018
כדורגל גביע סיני גואנגז'ו 15:00 ג'יאנגסו ערן זהבי רבע גמר
27/07/2018
כדורגל אוסטרית ראשונה אוסטריה וינה 21:45 וואקר אינסברוק אלון תורג'מן
כדורסל א. אירופה U18 דרג ב ישראל U18 22:00 הולנד U18
28/07/2018
כדורגל סינית ראשונה הבאי 14:35 גואנגז'ו ערן זהבי
כדורסל א. אירופה U18 דרג ב ישראל U18 17:30 לוקסמבורג U18
29/07/2018
כדורסל א. אירופה U18 דרג ב ישראל U18 13:00 צ'כיה U18
כדורגל בלגית ראשונה קלאב ברוז' 15:30 א.ס אופן ליאור רפאלוב
כדורגל אוסטרית ראשונה זלצבורג 18:00 לינץ' מואנס דאבור
31/07/2018
כדורסל א. אירופה U18 דרג ב מקדוניה U18 19:45 ישראל U18
01/08/2018
כדורגל סינית ראשונה גואנגז'ו 14:35 בייג'ין ערן זהבי
כדורסל א. אירופה U18 דרג ב ישראל U18 17:30 איסלנד U18
03/08/2018
כדורסל א.אירופה U18 בנות דרג ב ישראל U18 19:00 שוויץ U18
04/08/2018
כדורסל א.אירופה U18 בנות דרג ב ישראל U18 16:45 אלבניה U18
כדורגל סקוטית ראשונה היברניאן 17:00 מות'רוול אופיר מרציאנו
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 17:00 ליבינגסטון ניר ביטון
כדורגל אוסטרית ראשונה מאטרסבורג 18:00 זלצבורג מואנס דאבור
כדורגל סופר קאפ צרפתי פ.ס.ז. 21:00 מונאקו
05/08/2018
כדורגל USL סינסינטי 02:30 נאשוויל דקל קינן
כדורגל סינית ראשונה גואנגז'ו 14:35 גואנגז'ו אברגרנדה ערן זהבי
כדורסל א.אירופה U18 בנות דרג ב ישראל U18 16:45 בולגריה U18
כדורגל מגן הצדקה צ'לסי 17:00 מנצ'סטר סיטי
כדורגל אוסטרית ראשונה וולספברגר 18:00 אוסטריה וינה אלון תורג'מן
כדורגל בלגית ראשונה מוסקרון 21:00 קלאב ברוז' ליאור רפאלוב
07/08/2018
כדורסל א.אירופה U18 בנות דרג ב ישראל U18 16:45 יוון U18
08/08/2018
כדורסל א.אירופה U18 בנות דרג ב ישראל U18 16:45 ליטא U18
10/08/2018
כדורגל סינית ראשונה דליאן 14:35 גואנגז'ו ערן זהבי
כדורסל א. אירופה U16 דרג א ישראל U16 19:15 סלובניה U16
כדורגל בלגית ראשונה קלאב ברוז' 21:30 קורטריק ליאור רפאלוב
11/08/2018
כדורסל א. אירופה U16 דרג א ישראל U16 14:45 מונטנגרו U16
כדורגל סקוטית ראשונה הארטס 17:00 סלטיק ניר ביטון
כדורגל סקוטית ראשונה סט. ג'ונסטון 17:00 היברניאן אופיר מרציאנו
כדורגל פרמיירליג ארסנל 17:00 מנצ'סטר סיטי
כדורגל פרמיירליג האדרספילד 17:00 צ'לסי
כדורגל פרמיירליג ווטפורד 17:00 ברייטון בירם כיאל
תומר חמד
כדורגל פרמיירליג ליברפול 17:00 ווסטהאם
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר יונייטד 17:00 לסטר
כדורגל פרמיירליג ניוקאסל 17:00 טוטנהאם
כדורגל אוסטרית ראשונה זלצבורג 18:00 אוסטריה וינה מואנס דאבור
אלון תורג'מן
כדורגל סופר קאפ ספרדי סביליה 21:00 ברצלונה
כדורגל צרפתית ראשונה פ.ס.ז. 21:00 קאן
12/08/2018
כדורסל א. אירופה U16 דרג א ישראל U16 14:45 ליטא U16
כדורגל סופר קאפ גרמני איינטרכט פרנקפורט 21:30 באיירן מינכן טאלב טוואטחה
13/08/2018
כדורגל USL סינסינטי 02:30 פן דקל קינן
14/08/2018
כדורגל סופר קאפ ספרדי ברצלונה 21:00 סביליה
15/08/2018
כדורגל סינית ראשונה שנגחאי 13:00 גואנגז'ו ערן זהבי
כדורגל סופר קאפ אירופי ריאל מדריד 21:45 אתלטיקו מדריד
16/08/2018
כדורסל א.אירופה U16 בנות דרג ב' ישראל U16 17:00 קוסובו U16
17/08/2018
כדורסל א.אירופה U16 בנות דרג ב' ישראל U16 19:15 לוקסמבורג U16
18/08/2018
כדורסל א.אירופה U16 בנות דרג ב' ישראל U16 14:45 שוויץ U16
כדורגל סינית ראשונה גואנגז'ו 15:35 צ'נגצ'ון ערן זהבי
כדורגל פרמיירליג ברייטון 17:00 מנצ'סטר יונייטד בירם כיאל
תומר חמד
כדורגל פרמיירליג טוטנהאם 17:00 פולהאם
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר סיטי 17:00 האדרספילד
כדורגל פרמיירליג צ'לסי 17:00 ארסנל
כדורגל פרמיירליג קריסטל פאלאס 17:00 ליברפול
כדורגל אוסטרית ראשונה זלצבורג 18:00 הרטברג מואנס דאבור
כדורגל צרפתית ראשונה גנגאן 21:00 פ.ס.ז.
19/08/2018
כדורגל USL סינסינטי 02:30 צ'רלסטון דקל קינן
כדורגל בלגית ראשונה אנטוורפן 15:30 קלאב ברוז' ליאור רפאלוב
כדורגל אוסטרית ראשונה אוסטריה וינה 18:00 אדמירה אלון תורג'מן
20/08/2018
כדורסל א.אירופה U16 בנות דרג ב' ישראל U16 16:00 רומניה U16
21/08/2018
כדורסל א.אירופה U16 בנות דרג ב' ישראל U16 14:45 אירלנד U16
23/08/2018
כדורגל USL אטלנטה 02:00 סינסינטי דקל קינן
25/08/2018
כדורגל פרמיירליג ארסנל 17:00 ווסטהאם
כדורגל פרמיירליג וולבס 17:00 מנצ'סטר סיטי
כדורגל פרמיירליג ליברפול 17:00 ברייטון בירם כיאל
תומר חמד
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר יונייטד 17:00 טוטנהאם
כדורגל פרמיירליג ניוקאסל 17:00 צ'לסי
כדורגל אוסטרית ראשונה סט. פולטן 18:00 אוסטריה וינה אלון תורג'מן
כדורגל אוסטרית ראשונה ריינדורף 18:00 זלצבורג מואנס דאבור
כדורגל ליגת העל בני סכנין 20:00 רעננה
כדורגל ליגת העל הפועל חיפה 20:00 מכבי נתניה
כדורגל ליגת העל חדרה 20:00 הפועל ת"א
כדורגל ליגת העל מ.ס. אשדוד 20:00 בני יהודה
כדורגל ליגת העל מכבי פ"ת 20:00 בית"ר ירושלים
כדורגל ליגת העל מכבי ת"א 20:00 מכבי חיפה
כדורגל ליגת העל קריית שמונה 20:00 הפועל ב"ש
כדורגל צרפתית ראשונה פ.ס.ז. 21:00 אנג'ר
26/08/2018
כדורגל USL טמפה ביי 02:30 סינסינטי דקל קינן
כדורגל סינית ראשונה ג'יאנגסו 14:35 גואנגז'ו ערן זהבי
01/09/2018
כדורגל סינית ראשונה גואנגז'ו 14:35 טיאנג'ין ערן זהבי
כדורגל פרמיירליג ברייטון 17:00 פולהאם בירם כיאל
תומר חמד
כדורגל פרמיירליג ברנלי 17:00 מנצ'סטר יונייטד
כדורגל פרמיירליג ווטפורד 17:00 טוטנהאם
כדורגל פרמיירליג לסטר 17:00 ליברפול
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר יונייטד 17:00 ניוקאסל
כדורגל פרמיירליג צ'לסי 17:00 בורנמות'
כדורגל פרמיירליג קרדיף 17:00 ארסנל
כדורגל אוסטרית ראשונה אוסטריה וינה 18:00 מאטרסבורג אלון תורג'מן
כדורגל ליגת העל בית"ר ירושלים 20:00 חדרה
כדורגל ליגת העל בני יהודה 20:00 מכבי פ"ת
כדורגל ליגת העל הפועל ב"ש 20:00 מכבי ת"א
כדורגל ליגת העל הפועל ת"א 20:00 הפועל חיפה
כדורגל ליגת העל מכבי חיפה 20:00 מ.ס. אשדוד
כדורגל ליגת העל מכבי נתניה 20:00 בני סכנין
כדורגל ליגת העל רעננה 20:00 קריית שמונה
כדורגל צרפתית ראשונה נים 21:00 פ.ס.ז.
02/09/2018
כדורגל USL סינסינטי 02:30 פיטסבורג דקל קינן
כדורגל אוסטרית ראשונה זלצבורג 18:00 אדמירה מואנס דאבור
06/09/2018
כדורגל מוקדמות יורו 2019 אזרבייג'אן U21 20:00 ישראל U21
07/09/2018
כדורגל ליגת האומות אלבניה 21:45 ישראל
09/09/2018
כדורגל USL לואיסוויל 02:30 סינסינטי דקל קינן
10/09/2018
כדורגל ליגת האומות סקוטלנד 21:45 אלבניה
15/09/2018
כדורגל פרמיירליג ווטפורד 17:00 מנצ'סטר יונייטד
כדורגל פרמיירליג טוטנהאם 17:00 ליברפול
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר סיטי 17:00 פולהאם
כדורגל פרמיירליג ניוקאסל 17:00 ארסנל
כדורגל פרמיירליג סאות'המפטון 17:00 ברייטון בירם כיאל
תומר חמד
כדורגל פרמיירליג צ'לסי 17:00 קרדיף
כדורגל אוסטרית ראשונה סט. פולטן 18:00 זלצבורג מואנס דאבור
כדורגל צרפתית ראשונה פ.ס.ז. 21:00 סט. אטיין
16/09/2018
כדורגל סינית ראשונה שאנדונג 14:35 גואנגז'ו ערן זהבי
כדורגל אוסטרית ראשונה ראפיד וינה 18:00 אוסטריה וינה אלון תורג'מן
כדורגל USL סינסינטי 23:30 טורונטו דקל קינן
22/09/2018
כדורגל פרמיירליג ארסנל 17:00 אברטון
כדורגל פרמיירליג ברייטון 17:00 טוטנהאם בירם כיאל
תומר חמד
כדורגל פרמיירליג ווסטהאם 17:00 צ'לסי
כדורגל פרמיירליג ליברפול 17:00 סאות'המפטון
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר יונייטד 17:00 וולבס
כדורגל פרמיירליג קרדיף 17:00 מנצ'סטר סיטי
כדורגל צרפתית ראשונה ראן 21:00 פ.ס.ז.
26/09/2018
כדורגל צרפתית ראשונה פ.ס.ז. 21:00 ריימס
29/09/2018
כדורגל פרמיירליג ארסנל 17:00 ווטפורד
כדורגל פרמיירליג האדרספילד 17:00 טוטנהאם
כדורגל פרמיירליג ווסטהאם 17:00 מנצ'סטר יונייטד
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר סיטי 17:00 ברייטון בירם כיאל
תומר חמד
כדורגל פרמיירליג צ'לסי 17:00 ליברפול
כדורגל צרפתית ראשונה ניס 21:00 פ.ס.ז.
06/10/2018
כדורגל פרמיירליג ברייטון 17:00 ווסטהאם בירם כיאל
תומר חמד
כדורגל פרמיירליג טוטנהאם 17:00 קרדיף
כדורגל פרמיירליג ליברפול 17:00 מנצ'סטר סיטי
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר יונייטד 17:00 ניוקאסל
כדורגל פרמיירליג סאות'המפטון 17:00 צ'לסי
כדורגל פרמיירליג פולהאם 17:00 ארסנל
07/10/2018
כדורגל צרפתית ראשונה פ.ס.ז. 21:00 ליון
11/10/2018
כדורגל מוקדמות יורו 2019 ישראל U21 20:00 אירלנד U21
כדורגל ליגת האומות ישראל 21:45 סקוטלנד
14/10/2018
כדורגל ליגת האומות ישראל 21:45 אלבניה
16/10/2018
כדורגל מוקדמות יורו 2019 ישראל U21 20:00 קוסובו U21
20/10/2018
כדורגל פרמיירליג ארסנל 17:00 לסטר
כדורגל פרמיירליג האדרספילד 17:00 ליברפול
כדורגל פרמיירליג ווסטהאם 17:00 טוטנהאם
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר סיטי 17:00 ברנלי
כדורגל פרמיירליג ניוקאסל 17:00 ברייטון בירם כיאל
תומר חמד
כדורגל פרמיירליג צ'לסי 17:00 מנצ'סטר יונייטד
כדורגל צרפתית ראשונה פ.ס.ז. 21:00 אמיין
27/10/2018
כדורגל פרמיירליג ברייטון 17:00 וולבס בירם כיאל
תומר חמד
כדורגל פרמיירליג ברנלי 17:00 צ'לסי
כדורגל פרמיירליג טוטנהאם 17:00 מנצ'סטר סיטי
כדורגל פרמיירליג ליברפול 17:00 קרדיף
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר יונייטד 17:00 אברטון
כדורגל פרמיירליג קריסטל פאלאס 17:00 ארסנל
28/10/2018
כדורגל צרפתית ראשונה מארסיי 21:00 פ.ס.ז.
03/11/2018
כדורגל צרפתית ראשונה פ.ס.ז. 21:00 ליל
17/11/2018
כדורסל מוק' יורובאסקט נשים פורטוגל 19:00 ישראל
כדורגל ליגת האומות אלבניה 21:45 סקוטלנד
20/11/2018
כדורגל ליגת האומות סקוטלנד 21:45 ישראל
21/11/2018
כדורסל מוק' יורובאסקט נשים יוון 19:00 ישראל
תקצירים בולטים
תקציר המשחק שוויץ 2:1 סרביה כדורגל
תקציר המשחק איסלנד 0:2 ניגריה כדורגל
תקציר המשחק אוקראינה 85:83 ישראל כדורסל
תקציר המשחק קוסטה ריקה 0:2 ברזיל כדורגל
תקציר המשחק קרואטיה 3:0 ארגנטינה כדורגל
תקציר המשחק פרו 0:1 צרפת כדורגל
לרשימת התקצירים המלאה
נבחרות ישראל - המשחקים הקרובים
מוק' א.העולם בכדורסל יוון - ישראל 29/06 כדורסל
מוק' א.העולם בכדורסל ישראל - אנגליה 02/07 כדורסל
א.אירופה U20 בנות דרג ב' אנגליה U20 - ישראל U20 07/07 כדורסל
א.אירופה U20 בנות דרג ב' ליטא U20 - ישראל U20 08/07 כדורסל
א.אירופה U20 בנות דרג ב' יוון - ישראל U20 09/07 כדורסל
א.אירופה U20 בנות דרג ב' ישראל U20 - רומניה U20 11/07 כדורסל
א.אירופה U20 בנות דרג ב' אוקראינה U20 - ישראל U20 12/07 כדורסל
-->
© כל הזכויות על המוצג באתר שייכות לאתר אולספורט איי.אל. | Powered & Designed by Art-Up