האתר מוצע למכירה * לקבלת פרטים יש לשלוח מייל לכתובת * allsportil.mail@gmail.com * האתר מוצע למכירה * לקבלת פרטים יש לשלוח מייל לכתובת * allsportil.mail@gmail.com * האתר מוצע למכירה * לקבלת פרטים יש לשלוח מייל לכתובת * allsportil.mail@gmail.com *
 
אירועי ספורט מרכזיים
עוד באתר
רשימת ישראלים בחו"ל

לוח משחקים לפי מדינה
 
24/02/2019
כדורגל סרייה א בולוניה 16:00 יובנטוס ONE2
כדורגל פרמיירליג ארסנל 16:05 סאות'המפטון ספורט 1
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר יונייטד 16:05 ליברפול ספורט 2
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 17:00 מות'רוול ניר ביטון
כדורסל מוק' א.העולם בכדורסל סרביה 17:00 ישראל ערוץ 5
כדורגל ספרדית ראשונה אתלטיקו מדריד 17:15 ויאריאל ONE
כדורגל אוסטרית ראשונה ראפיד וינה 18:00 זלצבורג מואנס דאבור ערוץ 5 STARS
כדורגל אנגליה גביע הליגה צ'לסי 18:30 מנצ'סטר סיטי גמר ספורט 2
כדורגל ליגת העל קריית שמונה 19:00 מ.ס. אשדוד ערוץ 5+
כדורגל סרייה א פארמה 19:00 נאפולי ONE2
כדורגל ליגת העל חדרה 20:30 הפועל ב"ש ספורט 1
כדורגל ספרדית ראשונה לבאנטה 21:45 ריאל מדריד ONE
25/02/2019
כדורגל ליגת העל הפועל חיפה 21:00 מכבי חיפה ערוץ 5
26/02/2019
כדורגל גביע המדינה בני יהודה 19:00 עפולה רבע גמר ערוץ 5+ לייב
כדורגל גביע המדינה מכבי ת"א 20:45 בני סכנין רבע גמר ערוץ 5
כדורגל פרמיירליג לסטר 21:45 ברייטון בירם כיאל
כדורגל צ'מפיונשיפ ק.פ.ר 21:45 לידס תומר חמד
27/02/2019
כדורגל גביע המדינה חדרה 19:00 כפר קאסם רבע גמר
כדורגל גביע המדינה מכבי פ"ת 20:45 מכבי נתניה רבע גמר
כדורגל סקוטית ראשונה הארטס 21:45 סלטיק ניר ביטון ערוץ 5 STARS
כדורגל פרמיירליג ארסנל 21:45 בורנמות'
כדורגל גביע המלך ריאל מדריד 22:00 ברצלונה חצי גמר
כדורגל פרמיירליג ליברפול 22:00 ווטפורד
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר סיטי 22:00 ווסטהאם
כדורגל פרמיירליג צ'לסי 22:00 טוטנהאם
כדורגל פרמיירליג קריסטל פאלאס 22:00 מנצ'סטר יונייטד
28/02/2019
כדורסל יורוליג מכבי תל אביב 21:00 דרושפאקה
02/03/2019
כדורגל פרמיירליג אברטון 17:00 ליברפול
כדורגל פרמיירליג בורנמות' 17:00 מנצ'סטר סיטי
כדורגל פרמיירליג בורנמות' 17:00 מנצ'סטר סיטי
כדורגל פרמיירליג ברייטון 17:00 האדרספילד בירם כיאל
כדורגל פרמיירליג ברייטון 17:00 האדרספילד בירם כיאל
כדורגל פרמיירליג טוטנהאם 17:00 ארסנל
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר יונייטד 17:00 סאות'המפטון
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר יונייטד 17:00 סאות'המפטון
כדורגל פרמיירליג פולהאם 17:00 צ'לסי
כדורגל פרמיירליג פולהאם 17:00 צ'לסי
כדורגל צ'מפיונשיפ ברנטפורד 17:00 ק.פ.ר תומר חמד
כדורגל אוסטרית ראשונה אוסטריה וינה 18:00 הרטברג אלון תורג'מן
כדורגל אוסטרית ראשונה זלצבורג 18:00 וולספברגר מואנס דאבור
כדורגל צרפתית ראשונה קאן 18:00 פ.ס.ז.
כדורגל ליגת העל בני יהודה 20:00 קריית שמונה
כדורגל ליגת העל הפועל ב"ש 20:00 הפועל חיפה
כדורגל ליגת העל הפועל ת"א 20:00 מכבי פ"ת
כדורגל ליגת העל מ.ס. אשדוד 20:00 מכבי ת"א
כדורגל ליגת העל מכבי חיפה 20:00 בני סכנין
כדורגל ליגת העל מכבי נתניה 20:00 בית"ר ירושלים
כדורגל ליגת העל רעננה 20:00 חדרה
כדורגל ספרדית ראשונה ריאל מדריד 21:45 ברצלונה ONE
03/03/2019
כדורגל סרייה א לאציו 16:00 רומא
כדורגל ספרדית ראשונה ריאל סוסיאדד 17:15 אתלטיקו מדריד
כדורגל סרייה א נאפולי 21:30 יובנטוס
05/03/2019
כדורגל ליגת האלופות בורוסיה דורטמונד 22:00 טוטנהאם שמינית גמר
כדורגל ליגת האלופות ריאל מדריד 22:00 אייאקס שמינית גמר
06/03/2019
כדורגל ליגת האלופות פ.ס.ז. 22:00 מנצ'סטר יונייטד שמינית גמר
כדורגל ליגת האלופות פורטו 22:00 רומא שמינית גמר
07/03/2019
כדורסל יורוליג באיירן מינכן 21:30 מכבי תל אביב
09/03/2019
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 17:00 אברדין ניר ביטון
כדורגל פרמיירליג ארסנל 17:00 מנצ'סטר יונייטד
כדורגל פרמיירליג ליברפול 17:00 ברנלי
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר יונייטד 17:00 ווטפורד
כדורגל פרמיירליג סאות'המפטון 17:00 טוטנהאם
כדורגל פרמיירליג צ'לסי 17:00 וולבס
כדורגל פרמיירליג קריסטל פאלאס 17:00 ברייטון בירם כיאל
כדורגל צ'מפיונשיפ ק.פ.ר 17:00 סטוק תומר חמד
כדורגל ליגת העל בית"ר ירושלים 20:00 הפועל ת"א
כדורגל ליגת העל בני סכנין 20:00 הפועל ב"ש
כדורגל ליגת העל הפועל חיפה 20:00 רעננה
כדורגל ליגת העל חדרה 20:00 מכבי נתניה
כדורגל ליגת העל מכבי פ"ת 20:00 מ.ס. אשדוד
כדורגל ליגת העל מכבי ת"א 20:00 בני יהודה
כדורגל ליגת העל קריית שמונה 20:00 מכבי חיפה
כדורגל צרפתית ראשונה נאנט 21:00 פ.ס.ז.
10/03/2019
כדורגל סרייה א יובנטוס 16:00 אודינזה
כדורגל סרייה א ססאולו 16:00 נאפולי
כדורגל סרייה א רומא 16:00 אמפולי
12/03/2019
כדורגל ליגת האלופות יובנטוס 22:00 אתלטיקו מדריד שמינית גמר
כדורגל ליגת האלופות מנצ'סטר סיטי 22:00 שאלקה שמינית גמר
13/03/2019
כדורגל צ'מפיונשיפ ק.פ.ר 21:45 רותרהאם תומר חמד
כדורגל ליגת האלופות באיירן מינכן 22:00 ליברפול שמינית גמר
כדורגל ליגת האלופות ברצלונה 22:00 ליון שמינית גמר
14/03/2019
כדורסל יורוליג מכבי תל אביב 21:00 אנאדולו אפס
16/03/2019
רוגבי א. אירופה דרג 2A ישראל 13:00 בוסניה
כדורגל סקוטית ראשונה דנדי 17:00 סלטיק ניר ביטון
כדורגל פרמיירליג אברטון 17:00 צ'לסי
כדורגל פרמיירליג ברייטון 17:00 קרדיף בירם כיאל
כדורגל פרמיירליג וולבס 17:00 ארסנל
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר יונייטד 17:00 מנצ'סטר סיטי
כדורגל צ'מפיונשיפ האל 17:00 ק.פ.ר תומר חמד
כדורגל פרמיירליג טוטנהאם 20:00 קריסטל פאלאס
17/03/2019
כדורגל סרייה א גנואה 16:00 יובנטוס
כדורגל סרייה א נאפולי 16:00 אודינזה
כדורגל סרייה א ספאל 16:00 רומא
כדורגל פרמיירליג פולהאם 16:15 ליברפול
כדורגל צרפתית ראשונה פ.ס.ז. 21:00 מארסיי
כדורגל סרייה א מילאן 21:30 אינטר
20/03/2019
כדורגל מוקדמות גיל 17 נערים ישראל U17 18:00 צ'כיה U17
כדורגל מוקדמות נוער גיל 19 ישראל U19 18:00 שוויץ U19
כדורסל יורוליג מכבי תל אביב 21:00 ז'לגיריס קובנה
21/03/2019
כדורגל יורו 2020 מוקדמות אוסטריה 21:45 פולין בית 7
כדורגל יורו 2020 מוקדמות הולנד 21:45 בלארוס בית 3
כדורגל יורו 2020 מוקדמות ישראל 21:45 סלובניה בית 7
כדורגל יורו 2020 מוקדמות מקדוניה 21:45 לטביה בית 7
כדורגל יורו 2020 מוקדמות קרואטיה 21:45 אזרבייג'אן בית 5
22/03/2019
כדורסל יורוליג חימקי 20:00 מכבי תל אביב
כדורגל יורו 2020 מוקדמות אנגליה 21:45 צ'כיה בית 1
כדורגל יורו 2020 מוקדמות פורטוגל 21:45 אוקראינה בית 2
23/03/2019
כדורגל מוקדמות גיל 17 נערים הולנד U17 18:00 ישראל U17
כדורגל מוקדמות נוער גיל 19 ישראל U19 18:00 פולין U19
כדורגל יורו 2020 מוקדמות ספרד 21:45 נורווגיה בית 6
24/03/2019
כדורגל יורו 2020 מוקדמות וולס 16:00 סלובקיה בית 5
כדורגל ספרדית ראשונה סביליה 17:15 ברצלונה
כדורגל יורו 2020 מוקדמות הונגריה 19:00 קרואטיה בית 5
כדורגל יורו 2020 מוקדמות ישראל 19:00 אוסטריה בית 7
כדורגל יורו 2020 מוקדמות הולנד 21:45 גרמניה בית 3
כדורגל יורו 2020 מוקדמות סלובניה 21:45 מקדוניה בית 7
כדורגל יורו 2020 מוקדמות פולין 21:45 לטביה בית 7
25/03/2019
הוקי א.העולם בהוקי U18 דרג 6 ישראל U18 16:30 ניו זילנד U18
כדורגל יורו 2020 מוקדמות מונטנגרו 21:45 אנגליה בית 1
כדורגל יורו 2020 מוקדמות פורטוגל 21:45 סרביה בית 2
26/03/2019
הוקי א.העולם בהוקי U18 דרג 6 ישראל U18 13:00 איסלנד U18
כדורגל מוקדמות גיל 17 נערים ישראל U17 18:00 צ. אירלנד U17
כדורגל מוקדמות נוער גיל 19 צרפת U19 18:00 ישראל U19
כדורגל יורו 2020 מוקדמות מלטה 21:45 ספרד בית 6
28/03/2019
הוקי א.העולם בהוקי U18 דרג 6 בולגריה U18 20:00 ישראל U18
כדורסל יורוליג מכבי תל אביב 21:00 גראן קנאריה
29/03/2019
הוקי א.העולם בהוקי U18 דרג 6 ישראל U18 17:30 מקסיקו U18
30/03/2019
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 18:00 ריינג'רס ניר ביטון
כדורגל פרמיירליג ארסנל 18:00 ניוקאסל
כדורגל פרמיירליג ברייטון 18:00 סאות'המפטון בירם כיאל
כדורגל פרמיירליג ליברפול 18:00 טוטנהאם
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר יונייטד 18:00 ווטפורד
כדורגל פרמיירליג פולהאם 18:00 מנצ'סטר סיטי
כדורגל פרמיירליג קרדיף 18:00 צ'לסי
כדורגל צ'מפיונשיפ ק.פ.ר 18:00 בולטון תומר חמד
31/03/2019
הוקי א.העולם בהוקי U18 דרג 6 ישראל U18 13:00 טורקיה U18
כדורגל סרייה א יובנטוס 16:00 אמפולי
כדורגל צרפתית ראשונה טולוז 21:00 פ.ס.ז.
כדורגל סרייה א רומא 21:30 נאפולי
03/04/2019
כדורגל סקוטית ראשונה סט. מירן 21:45 סלטיק ניר ביטון
כדורגל סרייה א אמפולי 21:45 נאפולי
כדורגל סרייה א קליארי 21:45 יובנטוס
כדורגל סרייה א רומא 21:45 פיורנטינה
05/04/2019
כדורסל יורוליג פנרבחצ'ה 20:00 מכבי תל אביב
06/04/2019
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 17:00 ליבינגסטון ניר ביטון
כדורגל צ'מפיונשיפ נוריץ' 17:00 ק.פ.ר תומר חמד
כדורגל צרפתית ראשונה פ.ס.ז. 21:00 שטרסבורג
07/04/2019
כדורגל סרייה א נאפולי 16:00 גנואה
כדורגל סרייה א סמפדוריה 16:00 רומא
כדורגל סרייה א יובנטוס 21:30 מילאן
10/04/2019
כדורגל צ'מפיונשיפ מילוול 21:45 ק.פ.ר תומר חמד
11/04/2019
כדוריד מוקדמות א.אירופה קוסובו 21:00 ישראל
13/04/2019
כדורגל צ'מפיונשיפ ק.פ.ר 17:00 סוונסי תומר חמד
כדורגל צרפתית ראשונה ליל 21:00 פ.ס.ז.
14/04/2019
כדורגל סרייה א ספאל 16:00 יובנטוס
כדורגל סרייה א קייבו 16:00 נאפולי
כדורגל סרייה א רומא 16:00 אודינזה
כדוריד מוקדמות א.אירופה ישראל 21:00 קוסובו
19/04/2019
כדורגל צ'מפיונשיפ ק.פ.ר 17:00 בלקבורן תומר חמד
20/04/2019
כדורגל סרייה א יובנטוס 16:00 פיורנטינה
כדורגל סרייה א נאפולי 16:00 אטלנטה
כדורגל סרייה א אינטר 21:30 רומא
21/04/2019
הוקי אליפות העולם הוקי דרג 5 ישראל 21:00 איסלנד
כדורגל צרפתית ראשונה פ.ס.ז. 21:00 מונאקו
22/04/2019
כדורגל צ'מפיונשיפ דרבי 17:00 ק.פ.ר תומר חמד
23/04/2019
הוקי אליפות העולם הוקי דרג 5 ישראל 00:30 ניו זילנד
25/04/2019
הוקי אליפות העולם הוקי דרג 5 ישראל 00:30 צפון קוריאה
26/04/2019
הוקי אליפות העולם הוקי דרג 5 מקסיקו 20:00 ישראל
27/04/2019
כדורגל צ'מפיונשיפ ק.פ.ר 17:00 נוטינגהאם פורסט תומר חמד
הוקי אליפות העולם הוקי דרג 5 ישראל 21:00 גיאורגיה
כדורגל סרייה א אינטר 21:30 יובנטוס
28/04/2019
כדורגל סרייה א רומא 16:00 קליארי
כדורגל סרייה א פרוסינונה 20:30 נאפולי
כדורגל צרפתית ראשונה מונפלייה 21:00 פ.ס.ז.
04/05/2019
כדורגל צרפתית ראשונה פ.ס.ז. 21:00 ניס
05/05/2019
כדורגל צ'מפיונשיפ שפילד וונסדי 14:30 ק.פ.ר תומר חמד
כדורגל סרייה א גנואה 16:00 רומא
כדורגל סרייה א יובנטוס 16:00 טורינו
כדורגל סרייה א נאפולי 16:00 קליארי
11/05/2019
כדורגל צרפתית ראשונה אנז'ר 21:00 פ.ס.ז.
12/05/2019
כדורגל סרייה א ספאל 16:00 נאפולי
כדורגל סרייה א רומא 21:30 יובנטוס
18/05/2019
כדורגל צרפתית ראשונה פ.ס.ז. 21:00 דיז'ון
19/05/2019
כדורגל סרייה א יובנטוס 16:00 אטלנטה
כדורגל סרייה א ססאולו 16:00 רומא
כדורגל סרייה א נאפולי 21:30 אינטר
25/05/2019
כדורגל צרפתית ראשונה ריימס 21:00 פ.ס.ז.
26/05/2019
כדורגל סרייה א בולוניה 16:00 נאפולי
כדורגל סרייה א סמפדוריה 16:00 יובנטוס
כדורגל סרייה א רומא 16:00 פארמה
05/06/2019
כדורגל ליגת האומות פורטוגל 21:45 שוויץ חצי גמר
06/06/2019
כדורגל ליגת האומות הולנד 21:45 אנגליה חצי גמר
13/06/2019
כדוריד מוקדמות א.אירופה ישראל 21:00 גרמניה
16/06/2019
כדוריד מוקדמות א.אירופה פולין 21:00 ישראל
תקצירים בולטים
לרשימת התקצירים המלאה
נבחרות ישראל - המשחקים הקרובים
מוק' א.העולם בכדורסל ישראל - סרביה 24/02 כדורסל
א. אירופה דרג 2A בוסניה - ישראל 16/03 רוגבי
מוקדמות גיל 17 נערים צ'כיה U17 - ישראל U17 20/03 כדורגל
מוקדמות נוער גיל 19 שוויץ U19 - ישראל U19 20/03 כדורגל
יורו 2020 מוקדמות סלובניה - ישראל 21/03 כדורגל
מוקדמות גיל 17 נערים ישראל U17 - הולנד U17 23/03 כדורגל
מוקדמות נוער גיל 19 פולין U19 - ישראל U19 23/03 כדורגל
-->
© כל הזכויות על המוצג באתר שייכות לאתר אולספורט איי.אל. | Powered & Designed by Art-Up